2018, aprill

DUApkTCW0AEFqys
Virgumine

Minu kõhutunne ütleb – ja krahhigraafik kinnitab – et taevas kukub varsti alla ja maailm näeb ära $3000 bitcoini. Tegelikult see ja see ja see ja see härra arvavad ka kõik nii. Niisiis tegelengi kevadise tühjendusmüügiga, et dollarid Bitfinexisse valmis panna suureks võimendusega lühikeseks müümiseks. Täna tundub EOS hea sihtmärk. Puhtalt soe õhk – midagi ette näidata pole – ja väärt 4,5 miljardit. $6->$2,5 oleks tal paslik kukkuda küll. Kui mitte rohkem. Võib-olla hajutan short’i ETH (~$200), BTC, EOS vahel hoopis – veel mõtlen. Eriti kahju on oma pornotööstuse münte müüa. Ma tõesti usun, et neil on tulevikku. Siin ja siin ja siin ka usutakse. Eks siis saab tagasi osta, kui veri tänavatel, eks.

Viimasel ajal kummitab peas “tahan oma raha tagasi” – sellest, ja mu omaenda tähelepanekust, et raha teenin ma pigem erakordsetel asjaoludel ka siis selline suurejooneline bisnesplan. EUR 2000 firma rahast on vast pool alles täna. Viimati sain $317 miinuse BTC bull trap’ist kui lootsin $10000->$12000 kiire kasumi teenida enne edasist langust. Kardan kohutavalt ‘death by a thousand paper cuts’ stsenaariumit, kus ma 27 dollari kaupa varandusest ilma jään. (Vahel teen sellist lollust, et kasutan äpis turuhinnaga orderit kui äpp pole ennast korralikult värskendanud ja kaotan nipsust ühe poeskäigu raha.) Sellest hirmust kipun kordama viga, kus kaotuse tunnistamise asemel jonnin edasi, “ei anna alla”, kuigi lõpuks võtan ikka miinuse sisse. Ainult palju suurema, kui esialgu plaanitud oli ja peale selle hoian pikka aega raha lukus, kannatades opportunity cost’i. Algaja värk ühesõnaga.

Õnneks tabas eestlasi kohe pärast minu õnnetust baidipallipalavik ja ma olen nende soovitussüsteemiga tänaseks ~$400 dollarit portfelli tagasi teeninud. Kusjuures kui keegi seemneraha vajab ja ei viitsi kryptoraha.ee moderaatori järgi oodata, pange mulle kommentaaridesse oma aadress. “Jalle kroon”, tsiteerides klassikuid. Oma @eesti.ee aadressi Byteball’i plokiahelasse talletamises ma küll suurt ohtu ei taju. Esialgsele $10 saab veel ~$20 lisaks teenida, kui oma dokumendi ja näo üles pildistad Jumio kaudu, mis on juba rohkem maitse asi. Seega umbes $30 krüptovaluutat (mille saab Bittrexis maha lükata – teoorias võin ka sellega aidata) vastavalt teie meelestatusele kas siis “mitte millegi” või “isikuandmete prostitutsiooni” eest.

Varuplaan on mul ka. BNB. Neil on arvatavasti aprilli keskpaigas tulemas coin burn. Suur hulk valuutat hävitatakse tõstes teoorias kõigi selle hoidjate müntide ühikväärtust – omamoodi dividendiväljamakse. Siin pakutakse, et BNB võiks maksma hakata $39. Mina nii optimistlik ei ole, aga EUR 250’st teeks hea meelega 500 küll näiteks. Olen sees $10 tasemelt. Peenelt väljendudes on tegu hedge’iga minu shortimisplaanile.

Kui ma kõigest sellest auga välja tulen, siis vist läheb raha küll pigem Mintose Mogo cashback’i vmt. konservatiivsesse varaklassi : ) (viimane on jällegi affiliate link, mida kasutades saab esimese 90 päeva jooksul investeeritud rahast 1% niisama tagasi) (Taavi ja Tauri peavad Mintost samuti heaks mõtteks) Sest krüptomaailmas ikka juhtub: täna ajas coinmarketcap korraks Zcashi ja ZCoini sassi, mis põhjustas viimase 400% tõusu ja nüüd on see naljakal kombel endiselt taevas. Flash crash’idest jmt. ärme räägimegi.

Lõpetuseks huvitav shill, millele Redditis peale sattusin: https://www.reddit.com/r/CryptoCurrency/comments/88xtty/pascalcoin_can_do_72000_tps_apparently_is_this/

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s