2018, aprill, lisa 1

Kaadrid EOS’i lühikeseks müümisest:

Läksin $5,6 sisse, hilisõhtuks oli hind $6,4. Stop loss oli varem muidugi, aga ikkagi $200 kaotust. Enam-vähem sarnane asi tabas mind NEO/BTC paari lühikeseks müües. NEO oli väga stabiilne nädalavahetusel, liikudes ainult 2% mulle sobivas suunas, nüüd vastu esmaspäeva rallis taevasse ja jättis mu tengelpunga veel $200 augu. Muide siin on mõned minu kolmnurgasodimised nendest läbikukkumistest.

Ühtlasi ei ole ma karude väljavaadetes enam üldse nii kindel, kui reedel. Short’ide osakaal on rekordkõrge. Karjainstinkt on taksojuhid lühikestesse positsioonidesse ajanud. Kui nüüd mõni vaal peaks natuke plätserdama, lähevad nende õnnetute varad likvideerimisele – võib-olla tekitavad isegi ahelreaktsiooni – ja hind läheneb kiirelt lõpmatusele.

Näiteks selle järgi ei ole bitcoin enam sugugi nii kallis:

Sodisin 2 joont, $3000 ja praeguse tasemeni. $7000 tundub täiesti mõõdukas kasv nii:

download

Ma olen nii palju närve ja tunde kaotanud graafikuid vahtides, et taandun plaan B (plaan BNB, heh) peale. Viimased ~$1000 lähevad Binance’i seisma, vaatama, mis coin burn kaasa toob. Kui ei tule kiiret kasumit, siis äkki suvel või aasta lõpuks midagi ikka? Igatahes saab jälle rahulikult hodl’ida ja tööd teha. Ma ei imestaks, kui ma juba mitu tuhat eurot kaotanud oleks billable‘s ja krütorahadega vaata et neto nullis oleks varsti.

One thought on “2018, aprill, lisa 1”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s