2018, juuni

Tundub, et turg tõmbab korraks hinge – nädalavahetusele lähen vastu $1600/3000 seisust. Vahepeal käis ka alla $1400 ära. Nii palju ma siiski olen õppinud oma lühikese karjääri jooksul, et päris maseka põhjas ka müüma ei hakka. Eraisiku portfellis ajan samamoodi jonni JCP ja GME aktsiatega ja vähemalt esimene juba natuke nagu premeeriks mind mitte alla andmise eest. Kahtlustan, et rusikareegel ‘In May, go away‘ tähendab minu jaoks, et enne sügist ma kindlasti oma veskikive kaelast ei saa.

Täna sattusid kätte 2 päris head artiklit teemadel ‘ära kaota raha‘ (mulle meeldib, et ta pmst. saadab Buffeti kukele oma ‘mina olen kasulik ja teie spekulandid’ jutuga) ja ‘ärme kaota lootust‘. Natuke kõrvalisemal teemal mulle väga meeldis see pessimistlik tükk tehisintellektimullist. Olen ise sarnaseid mõtteid mõelnud ja miks ma seda mainin, ongi, et neid ‘kohe-kohe lõhkevaid’ mulle meie ümber on rohkem kui 3, aga kurat kui ma selle pärast 35. eluaastani käte peal istun.

Hoian silma peal esimesel Mimblewimble’i implementatsioonil. Kui pimestavat edu ei tulegi, siis äkki saab vähemalt vara jaole ja kiire kasumi lukku panna, umbes nagu paljud loodavad teha Tallinna Sadama IPO’lgi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s