2018, november

Eelmine kuu ma ‘yolosin’ suuremate lootusteta oma viimase raha MYST’i (muide see on top loser) ja täiesti uskumatu, aga ime peaaegu sündiski – putsikarva jagu jäi puudu:

Screenshot from 2018-10-04 10-54-41
MYST’i müügiorder HitBTC‘s

Hind käis ära kuskil 0.00008500 juures, minu order ootas 8998 peal. Ilmselt poleks kogu mu orderit ära täidetud, aga kuivõrd 8-kordistamine ja kõikide oma krüptokahjude korvamine oli nii lähedal, julgen ma nüüd jälle uskuda näiteks poole raha tagasisaamisesse ja olen orderi 0.00004600 peale alla toonud. Loodame edasi.

Kuivõrd ma otsustasin mõistlikemale hobidele keskenduda, et olegi palju lisada. Ei loe enam krüptoredditeid ega vahi kauplemisäppe. Tervis on palju parem kohe. Midagi siiski näiteks Mediumist silma jäi: meil ei ole tegelikult ikka veel killer äppi, see-eest palju probleeme. Sellel tüübil katus veits sõidab, aga huvitav mõte ju.

Aktsiaportfelli likvideerimine sügise alguses, tuleb välja, oli kogemata geniaalne samm. Iga hommik ikka kiikan oma jälgimisnimekirja, et kas on juba piisavalt kukkunud, et osta. Mõtlen tütrele kasvukonto avada, aga veel ei tea, mis loogika alusel sinna raha kandma hakata. EUR 10 iga kuu esimesel eluaastal, 20 teisel, jne.? Mingi % oma sissetulekust? Ootaks üldse veidi ja paneks suurema klotsi korraga aktsiaturgude põhjast? Sama tahaks II sambaga teha, aga ei lasta : )

Üldise sentimendi võtab kokku:

Dqbr-6IWoAIn24z
Igav

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s