2018, detsember

Varsti saab Bitcoini suveniirhinnaga. Ma küll tahaks ühte tervet. Nii EUR 500 eest : ) Kaevurite tekitatud mitukümmend miljonit dollarit päevas müügisurvet kestabki nii kaua, kuni ainult kõige odavama elektriga tüübid alles jäävad? (queue flashback aastast 2015) Kõlab isegi loogiliselt.

ETP tuli lõpuks alla ära. Ootasin seda augustis, mitte novembri lõpuks. Respekt neile, kes nii kaua kannatasid. Intress oli ilmselt terve selle aja räme though.

Näiteks ETC kohta käivad juba nukrad kõlakad. 99% ICO’dest ootab sama tulevik. Ilmselt kahjuks ka mu armastatud MYST’i, HitBTC volüüm on mõni päev $7, huvi puudub. Mitut 1999 internetifirmat te mäletate? : )

Sain siit inspiratsiooni UMI osta. Tahtsin, et üle $40 põrkaks, aga võeti vara rajalt maha ja ilmselt jookseb SL’i ära. Üks huvitav aktsiaidee on long AAXN, sest varsti ostavad kõik normaalsed mehed kehakaamerad, et mitte #MeToo’tud saada : )

0_BgzqK08klKSbeGTV

Avasin kasvukonto tütre asemel hoopis enda kasutaja alla. Ma ei ole selline, kes raha kuhugi eksootilisse kohta ära peab peitma, et seda mitte arutult kulutada. Üritan LHV kampaaniaga paarkümmend eurot teenida. Ma nimelt ostan töö juures EUR 0.26 kaupa kohvi. Neid mikromakseid ikka koguneb üksjagu nii.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s