2019, jaanuar

49708707_2216165328403678_420237969815764992_oAastaring täis, hulk vett merre voolanud, soliidne summa põlema pandud : ) Bakkt vist ootab rõõmsamaid aegu. Ethereum’i kõva kahvel nähtavasti ei anna mingit efekti. Mu lühike positsioon on kirjutamise hetkel hoopis tumeroheline. Peaaegu kahju, et mul Bitmex’is ainult naljasumma on.

image

GRIN tuli lõpuks turule. Keegi lahke on lehe teinud, kus kirjas, kust osta saab. Paraku ei näe kuskil suuri müügipakke ja arvestades, kuidas sõsar BEAM on oma esimestel päevadel käitunud, ei maksa vast tormata kah.

Siin on üks suurepärane leid. Sama, mis Coinmarketcap, aga võtab arvesse ka need mündid, mis niiöelda ‘lukus’ on – asutajatel kõrvale pandud, mingi graafiku alusel turule paisatavad, vmt. Enamasti ei takista miski ka nende müümist ja just seda Y2050 market cap’i võiks vaadata, et aru saada kui jõhkralt ülehinnatud meie lemmikprojektid ka täna veel on. Tõste käsi, kelle arust iga päev kaevuritele makstav 1800 BTC * $3 673.88 = $6 612 984 on liiga vähe.

Selle tüübi affiliate tulu paneb mõtlema, kas tasub enda publikut miljoni Eesti keele oskaja peale taandada (neist investeerib miski  < 5%?). Las ta jääb.

Maailmamajandus meenutab viimasel ajal Madoffi skeemi. Nagu tema tegelikult ei kaubelnud juba üheksakümnendate algusest ja pidas vastu 2007’ni, ei ole meil midagi paremaks läinud kahetuhandete algusest aga kuni kõik usuvad ja kulda ei lähe, on nunnu. Inflatsioon teeb miljoka meist kõigist. Kuigi ma olen rämepessimistlik hoian ma kergelt miinuses UMI ja BAS positsioone mõttega, et ükskord me võidame nagunii. Võib-olla ei peaks?

Suurepärast huumorit WSB’st.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s