2019, veebruar

Mul pole suurt usku tehnilisse analüüsi, aga mulli/krahhigraafik kirjeldab küll selgelt midagi sügavale inimpsühholoogiasse juurdunut. Nimelt kauplesin jaanuaris-veebruaris uut moodsat münti GRIN’i ja no te vaadake seda kaunitari:

1
1. – panin sisse summa, mille kaotamist väga ei kartnud (EUR 250) ja sõitsin oskuslikult hokikepiga üles, enne jõnkse alla olin alati Bitcoinis tagasi ja valmis juurde ostma, kõik ajastamise vead andis tugev pulliturg varem või hiljem andeks – emotsioon loeb, trend on sõber 2. – viga, jäin 0.0032 peal jonnima, polnud nõus sentigi kahjumit võtma 3. – andsin lõpuks järele ja pidin leppima ~EUR 350 kasumiga, millest suure osa saavutasin ainult tänu madala likviidsuse tekitatud arbitraaživõimalustele KuCoin’i, ABCC, QBTC, BGOGO ja TradeOgre vahel 4. – Bittrex listib GRIN’i, magasin esimesed 7 tundi maha ja teenisin arbitraažilt minimaalselt

Vahel ma mõtlen, ega ma Hiina korruptantidele niimoodi likviidusust ei paku? Upsi.

DbiHs1PXcAAWLiT

S & P 500:

2
‘Complacency’

Ka mu lemmikul külahullul ei ole see märkamata jäänud. Seepärast panin BASF ja UMI positsioonid teenustasude suuruse kahjumiga kinni. Viimane on eriti kuum kartul oma 33 P/E’ga. Mnjah, kõik konnad ei jõua üle tee. Mõistagi kohe kui ma ‘müü’ klõpsasin, rallisid mõlemad veidi, aga mitte oluliselt. Ma muidu olen suur LHV patrioot, aga nende Broker’i tädiliidesest ma hästi aru ei saa. Reaalselt inimene kirjutas mulle 2 e-kirja, et ta tühistas mu väljakande, sest misiganes…

LHV’st rääkides sain foorumist 2 vihjet, mille peale hoolimata oma üldisest karususest ka reageerisin. Merko dividendihoiatus. Tagantjärgi targana oleks võinud rohkem kui 216 aktsiat võtta… Magnetic MRO võlakirja tahaks. Turbulentsi tulekul on raske ette kujutada paremat õlekõrt kui nende 8% tootlus. Paraku on mingid ‘institutsionaalsed investorid‘ kõik enda vatsa alla kraapinud ja välja ei anna. Ma ei tea, võib-olla 108 eest annaksid? Aga kes terve aasta tootlust kohe korstnasse tahab kirjutada? Mina ei.

Ületunnid oleks palju kasumlikumad, aga võidetud kroon on nii palju magusam kui teenitud.

Kuskil artiklis Kristi kiitis Mintos‘e likviidsust ja see pani mõtte liikuma, et firma raha ikkagi seal parkida kuni seda vaja on. Isegi tegin EUR 5000 paari päevaga sulaks. Minusugune iga päev fintantsuudiseid lugev inimene peaks suutma sääred teha, kui raputama hakkab? Pealegi on kriisis just vaja Cayenne’d Corolladeks teha ja Mogo peaks oma rahad kätte saama? Või mõtleb miljon minusugust praegu sama mõtet?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s