2019, juuli

100 miljonit trükisooja Tetherit tuli küll ~4 tundi tagasi printerist, aga ma olen suht rahul, et oma BTC €9900 pealt likvideerisin ja tagasi graafikuhaigeks nii pea ei kipu.

Venemaal läheb viimasel ajal vist hästi? Mu pisku DBXV indeksit on kenasti plussis ja Mintoses antud rublalaenud teevad kohe erilist rõõmu:

1
Tauril oli hea point, et valuutariski võttes on võiduvõimalus laias laastus 1/3 (ainult siis, kui liigub sulle soodsas suunas)

MYST’i turg on nii nõrk, et ma ei pidanud tuhandet dollaritki liigutama, et ainuisikuliselt börs krahhima panna. Tuleb välja, et ka allapoole liikumine võib olla hea, kui oled esimene müüja. Lõpuks jäi see seiklus ikkagi miinusesse, aga suutsin ‘prügikastitulekahju’ mõneti ohjata. Peab möönma, et dVPN’ide valdkonnas ei liigu ega ilmselt hakkagi tõsist raha liikuma.

Protsentuaalselt ja vastu dollarit olin krüptokauplemisgeenius (tegin $1300 kenasti üle $2000), samas BTC’d suutsin ma oma kauplemistega hoopis kaotada (ZCash näiteks oli korralik litter). Mingi hetk oli minu krüptokonto paberiväärtus kolmandik BTC’d, ehk siis ideaalse likviidsusega, mitte ühtegi edasist treidi tehes ja lihtsalt tipust ära müües oleks võinud putku panna ka üle $4000. Oleks-poleks.

Võrreldes 2017. detsembriga ei ole krüptohaip hetkel eriti midagi. Väga võimalik, et kogu see pump on olnud tehislik.

Slack’i IPO’le ma ei läinudki lõpuks. Oli juttu mingist 2’ga algavast hinnast, aga avanes $38.50 ja mul polnud enam mingit isu suuremat lolli otsida.

Mu aktsiad üldse hakkavad vaikselt rohetama. Peaks vist mõned teenustasud LHV’le ära maksma ja positsioonid kinni panema, sest varsti on ju uued kaubandussõja säutsud peale tulemas ja saab odavamalt tagasi sisse. LHV foorumis juhiti minu tähelepanu faktoidile, et Roosaare ostis täiesti lambist 70 kilo jagu Nordecon’i. Kui see ei ole vihje, et midagi hakkab varsti juhtuma, siis ma ei tea, mis on.

: )

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s