2019, august

1
Räägitakse, et eurot ja dollarit aina tekitatakse, aga teistel valuutadel läheb veel hullemini

Näiteks sõitsin ma CDR’iga 219->228 (katkestasin, sest Trump läks jälle telefoniga vetsu), aga tänu zloti langusele pidin lõpuks 5 eurot kahjumit võtma. Sama lugu, suurem kahjum PDX’i ja Rootsi krooniga. Danske ja Swed on nii pekkis, et jään jonnima. Gruusia lari on piisavalt langenud, et peaks vist Mintoses ‘põhjast juurde võtma’. Grusiinide üldisesse kasvavasse tagasimaksejõusse mul usku on – sai ise käidud ja väga hea mulje jäi. Küll aga pole ma nii kindel Mintose Lendo Gruusia eurolaenudes, mis on massiliselt hilinenud ja moodustavad mu portfellist pea poole. Aforti draama teeb ettevaatlikuks.

IMG_20190727_155217
Eriti hea mulje jäi hindadest – 3 inimest peenes restoranis, 15 eurot nägu

InMode IPO tundub huvitav. Mõistagi kukub normaalne korras finantsidega firma allapoole IPO hinda. 2x teevad ainult sügavalt kahjumlikud idud. Ammu teada loogika, et ‘kasumlikuks ei tohi saada, muidu on investoritel andmeid, mille põhjal fundamentaali teha’. Pakun lambist, et see tsitaat on Shipitwise‘st vmt.

Mul pole tänu uues kodus tehtavatele kulutustele (eile pillasin näiteks kraanikausi kildudeks) pea üldse likviidsust, aga 50 FSLY jaoks tasemelt 15,63 ikkagi julgust leidsin. Hetkel tundub okei panus. $25 oleks ideaalne PT. SAB1L’iga viivitamist saan ilmselt aina enam kahetseda.

Viited said täiendust uue blogi näol – RahaBot. Ta krüptokaevandused tekitavad kadestamistväärt rahavoogu. Lohutan ennast sellega, et kui ma vähegi viitsiksin tunde teha, oleks mu töökoht ka sarnane kullaauk.

/u/haupt91 paroodiad on lihtsalt suurepärased.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s